CALENDARIO CLUB PADEL TEULADA

LIGA:   -   CATEGORÍA: Imprimir Calendario

JORNADA 1
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 6 4 0
11/09/2017 - 20:30h - PISTA EXTERNA: PISTA 6 MORAIRA  
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 3 6 1
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
06/09/2017 - 17:30h - PISTA EXTERNA: PISTA 4  
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 4 1
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 2 1
11/09/2017 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 4 4
11/09/2017 - 20:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
JORNADA 2
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 1 4
19/09/2017 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 6 6
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 3 4
25/09/2017 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2 TEULADA  
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 6 6
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 4 3
18/09/2017 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 6 6
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 2
20/09/2017 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 7 6
JORNADA 3
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 6 6
27/09/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 4 4
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 7 6 1
29/09/2017 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2 TEULADA  
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 7 0
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
27/09/2017 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA // PISTA 2 TEULADA  
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 2 1
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 4 6 1
27/09/2017 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 4 0
JORNADA 4
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 6 2
05/10/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 7 6
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 0 6 0
06/10/2017 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 6 4 1
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
05/10/2017 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 1 3
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
10/10/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA  
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 1 0
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 6 0 0
10/10/2017 - 20:00h - PISTA EXTERNA: EXTERNA  
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 1 6 1
JORNADA 5
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
13/10/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 1 4
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 7 4 1
13/10/2017 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 5 6 0
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 7 1 0
23/10/2017 - 20:30h - PISTA EXTERNA: PISTA 2  
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 6 6 1
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 3 6 1
13/10/2017 - 20:00h - PISTA 4 MORAIRA  
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 6 2 0
JORNADA 6
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6 0
08/11/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA // Ajornada per mal oratge  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 4 7 1
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 0 4
20/10/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA: EXTERNA BENISSA  
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 6 6
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 2 4
03/11/2017 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA // Ajornada per mal oratge  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 6 6
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 3 3
21/11/2017 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA // Ajornada per mal oratge/Ajornada per mal oratge  
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
JORNADA 7
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 6 7
26/10/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 4 5
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 7 6
26/10/2017 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 6 2
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 4 6 1
26/10/2017 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 6 4 0
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 5 6 1
30/10/2017 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2 TEULADA  
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 7 2 0
JORNADA 8
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 6 2 0
06/11/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 4 6 1
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
06/11/2017 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 0 3
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 6 6
06/11/2017 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 4 3
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 1 2
24/10/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
JORNADA 9
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 6 2
22/11/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA: BENISSA  
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 7 6
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 6 7
14/11/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 2 5
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 7 6
16/11/2017 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 4
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 5 4
17/11/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2 TEULADA  
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 7 6
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
13/11/2017 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 4 3
JORNADA 10
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 3 3
24/11/2017 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA JOBEL  
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 6 5 0
22/11/2017 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 1 7 1
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 1 5
28/11/2017 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 6 7
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila
02/12/2017 - 12:00h - PISTA EXTERNA: PISTA BENISSA // no es juga per impossibilitat de la segona parella  
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés
JORNADA 11
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 2 2
27/11/2017 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 6 6
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 6 6
28/11/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 4 4
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
28/11/2017 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 0 4
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 6 6 1
12/12/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA // ajornada per mal oratge  
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 4 7 0
JORNADA 12
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 1 2
30/11/2017 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 5 6 0
11/12/2017 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA // ajornada per mal oratge  
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 7 4 1
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu
30/11/2017 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA // no es juga per impossibilitat de la segona parella  
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
05/12/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA: PADEL PEDREGUER  
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 4 3
JORNADA 13
José Ortola Serrat // Juan Vicente Puig Vallés 5 6 1
12/12/2017 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Miguel Bolufer Sala // Miguel Angel Pastor Casabo 7 4 0
José Abel Buigues Torres // Juan Castells Ferrer 6 6
05/12/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 6 - MORAIRA  
Raul Dalmau Aliaga // José Blasco Bertomeu 1 2
Antonio Vallés Ivars // Antonio Mengual Marí 2 2
04/12/2017 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
José Francisco Crespo Puig // Pedro Crespo Jorda 6 6
Carlos Linares Bañon // Raul Llobell Signes 4 3
13/12/2017 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
Vicente Malonda Roselló // Samuel Peña Lara 4 0
04/12/2017 - 19:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 6 6