CALENDARIO CLUB PADEL TEULADA

LIGA:   -   CATEGORÍA: Imprimir Calendario

JORNADA 1
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 5 2
06/04/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA // ajornada per mal oratge  
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 7 6
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 3 2
13/02/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 5 5
14/03/2018 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 6 MORAIRA // ajornada per mal oratge  
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 7 7
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 4 1
06/04/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA // ajornada per mal oratge  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 3 6 0
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
16/02/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 1 2
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 6 6
09/02/2018 - 17:30h - PISTA EXTERNA: PISTA 1  
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 1 1
JORNADA 2
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 4 4
26/02/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 6 6
27/04/2018 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA // ajornada per mal oratge  
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 2 4
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 4 6 0
19/02/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 3 1
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 6 6
19/02/2018 - 20:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 2 2
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6
16/02/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 2 4
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 6 1 0
20/02/2018 - 20:00h - PISTA 5 MORAIRA  
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 4 6 1
JORNADA 3
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 6 6
28/03/2018 - 20:00h - PISTA 4 MORAIRA // ajornada per mal oratge  
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 3 3
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 7 2 0
05/03/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 6 6 1
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 1 2
04/05/2018 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA JOBEL TEULAFA // ajornada per mal oratge  
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
28/02/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 4 1
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 4 4
01/03/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 6 6
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
28/02/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 3 2
JORNADA 4
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 4 6 0
08/03/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 0 1
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 7 6
16/03/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 6 3
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 4 4
07/03/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 6 6
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6 1
06/03/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 7 3 0
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 6 7
08/03/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 3 6
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 6 6
12/03/2018 - 20:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 6  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 1 4
JORNADA 5
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 7
13/03/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 0 5
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 1 0
12/03/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 6 6
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 7 6
23/03/2018 - 17:30h - PISTA EXTERNA: PISTA 5  
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 5 4
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 6 2
15/03/2018 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 7 6
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 6 7 1
23/03/2018 - 17:30h - PISTA EXTERNA: PISTA 2  
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 7 6 0
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 3 5
30/04/2018 - 20:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 6 MORAIRA  // Ajornada per mal oratge  
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 6 7
JORNADA 6
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles
29/05/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars
29/05/2018 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga
29/05/2018 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon
29/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 0 0
22/02/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 6 6
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres
29/05/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila
JORNADA 7
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 1 1
03/04/2018 - 17:30h - PISTA EXTERNA: TEULADA  
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 3 6 0
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 6 6
27/03/2018 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 3 3
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
26/03/2018 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 2 2
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 1 5
27/03/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 6 7
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 6 6 1
26/03/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 4 7 0
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 3 4
05/04/2018 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6
JORNADA 8
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6
17/04/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 4 3
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 6 6
18/04/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 2 2
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 6 3 0
18/04/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 4 6 1
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 2 2
18/04/2018 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 1 2
18/04/2018 - 20:00h - PISTA 5 MORAIRA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 4 6 0
18/04/2018 - 21:00h - PISTA 5 MORAIRA  
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 6 4 1
JORNADA 9
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 6 5 0
25/04/2018 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 4 7 1
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
25/04/2018 - 19:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2  
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 4 3
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
26/04/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 0 2
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 4 5
24/04/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 7
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 2 0
27/04/2018 - 18:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2 TEULADA  
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 6 6
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló
03/05/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA // no es juga per impossibilitat de la segona parella  
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon
JORNADA 10
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 6 6 1
09/05/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 7 3 0
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 3 4
04/05/2018 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 6 6
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6
03/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 1 1
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 6 2 0
10/05/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 4 6 1
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito
30/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA // ajornada per mal oratge  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 7 7
09/05/2018 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 6 5
JORNADA 11
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 6 6
08/05/2018 - 20:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 4 4
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 7
08/05/2018 - 20:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 2 5
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 3 4
12/04/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito 6 6
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 3 6
08/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 6 7
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 4 7 1
08/05/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 6 6 0
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega
07/05/2018 - 21:00h - PISTA 4 MORAIRA // no es juga per impossibilitat de la segona parella  
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor
JORNADA 12
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor 6 6
27/04/2018 - 21:00h - PISTA EXTERNA: PISTA 2 TEULADA  
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars 2 4
Vicente Mario Font Llobell // José Abel Buigues Torres 7 6
15/05/2018 - 19:00h - PISTA 1 TEULADA  
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles 5 2
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon 7 6
14/05/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga 6 4
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito
24/05/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
14/05/2018 - 20:00h - PISTA 4 MORAIRA  
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 3 4
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas 3 2
15/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega 6 6
JORNADA 13
Juan Jose Bisquert Ivars // Jesús Castellano Ortega
28/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA  
José Francisco Crespo Puig // Danilo Zito Zito
David Llobell Sánchez // José Santiago Ortolá Oller 4 2
21/05/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Rupert Watkins // José Maria Domenech Vila 6 6
Samuel Peña Lara // Vicente Malonda Roselló 2 3
23/05/2018 - 19:00h - PISTA 5 MORAIRA - PTE. VALIDAR  
José Dalmau Marti // Alfonso Buigues Torres 6 6
Antonio Ivars Llobell // Raul Dalmau Aliaga
30/05/2018 - 21:00h - PISTA 1 TEULADA  
Javier Grimalt Bolufer // Ivan Martínez Pastor
Juan Castells Ferrer // Sergio Ivars Valles
21/05/2018 - 20:00h - PISTA 5 MORAIRA  
Raul Llobell Signes // Carlos Linares Bañon
Antonio Mengual Marí // Víctor Ivars Ivars
24/05/2018 - 19:00h - PISTA 4 MORAIRA  
Pedro Rodríguez Mañas // Josele Rodríguez Mañas